| Alexandra5550 a întrebat:

Este ziua surorii mele în curand (22ani) si nu stiu ce sa ii fac cadou..as vrea si ceva personalizat... Imi puteti da niste idei?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Lantisor de argint sau aur daca te tine buzunaru' cu numele ei sau cu initiala ei.
O poseta.
Parfumul ei preferat [ poti sa il gravezi cu numele ei sau ce vrei tu - la Sephora parca au si serviciul asta ].
Un ceas dragut.
Cercei.

| stefan1993ful a răspuns:

Un amant! Mă ofer! Daca chiar ne.am contacta ...nu o sa.ti para rău!

| Costelushel a răspuns:

Cum scrie si mai jos,poti sa ii faci un tricou,cana, lant personalizat cu numele ei, poze cu voi, etc.

Poti sa gasesti magazine care fac asta, cauta pe google.

| IriiiRINA a răspuns:

Poti sa ii iei o husa personalizată sau un lănțișor cu numele ei?

| What01 a răspuns:

Telefon,cercei,brățara,

| sticletele a răspuns:

Un tricou, o cană, o husă, un colier...