| LoryLoredana13pufy a întrebat:

Bună eu am făcut pe o pagina ca sa fiu reprezentanta la avon pe numele meu dar acolo nu cerea CNP(am 13 ani) așa si am făcut și mi-a venit catalogul acasă și pe acesta fisa de înscriere arata CNP și nu pot sa mi-l fac pe mine ca nu am! Întrebarea mea este pot sa-l fac pe alt cineva?

1 răspuns:
| TCosminn a răspuns:

E dificil. Persoane pe care vrei tu sa faci, va trebui sa figureze pe toate hartiile. Ce te face daca avansezi si ei te suna si iti cer datele? Le dai tot pe ale persoanei? Ce te faci daca ai probleme cu clientii si iti fac reclamatii?