| Georgiana12r5i a întrebat:

Buna,eu m-am uitat recent pe site-ul Twinkled T si as vrea sa comanda ceva dar nu stiu cat costa transportul catre Romania si nu as vrea sa ma trezesc platind o suma mai decat cea a produselor.Cer ajutorul celor care au cumparat sau celor care stiu.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"How much is shipping?

Shipping all depends on the weight of your products and will be calculated at checkout. If you would like expedited shipping, send us an email and we’d be happy to accommodate you!"

Din cate inteleg, costul de transport e influentat de greutatea coletului si cu siguranta si de locul de destinatie.
Ai putea sa simulezi o comanda, fara sa o finalizezi, pentru a sti astfel cam cat costra transportul in functie de ceea ce comanzi si raportat la Romania. Sediile fiind in Statele Unite, iti poti da seama ca nu e ieftin si probabil poti comanda de la un anumit pret minim in sus.
Incearca si vezi ce rezultate obtii!

1 răspuns: