| Adry05 a întrebat:

fetelor!
Ati comandat cumva de pe site-ul asta?
http://www.pensuledemachiaj.ro
Ma intereseaza in primul rand fardurile de ploape daca le-ati incercat sau oricum orice produse de la ei, daca sunt calitative, daca sunt seriosi.

Răspuns Câştigător
| 私は日本が大好き a răspuns:

Eu am ceva de la ei, sincera sa fiu, sunt multumita, noantele sunt bine pigmentate happy poti sa iei ceva de 'proba'

| Adry05 explică (pentru 私は日本が大好き):

E o paleta super interesanta cu 88 culori la doar 40 de lei...Dar nu stiu la ce sa ma astept, sper sa nu-mi fac rau singura, sa ma trezesc cu vreo infectie ceva laughing Sau sa nu se ia efectiv culoarea de pe paleta.

| 私は日本が大好き a răspuns (pentru Adry05):

Poti sa iei ceva, mai mic, iar daca esti multumita de produsele lor le poti cumpara big grin

4 răspunsuri:
| 私は日本が大好き a răspuns:

Stii ce poti sa faci? De ex daca iei paleta, pune putin pe mana, si stai cu ea 24 de ore, asta e un test, sa vezi daca esti alergica.

| 私は日本が大好き a răspuns (pentru 私は日本が大好き):

In orice caz, si eu am avut o paleta de la avon, si fardul ala, se sfarma laughing)))