| LARAaungeoudemon a întrebat:

Buna fetelor.saptamana viitoare voi participa cu parintii mei la un eveniment de la firma tatalui meu care va avea loc intr-un oras din italia.PROBLEMA ESTE cu ce sa ma imbrac? eu am o rochita Lanvin si una semnata de un designer din RO. dar habar nu am cu ce sa ma imbrac de la pantofi pana la gentuta si rochita. as dori sa imi recomandati ceva rochita perfecta pentru asa ceva plus geanta pantofi si accesorii.pretul rochiei sa fie maxim 1.000 euro..mai mult nu as putea sa ii cer tatalui..si pantofiori si geanta cam 1.000 lei.thank's girls

27 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

laughing

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Http://www.dreamfashion.ro/....../index.php
cauta aici au rochii dragute si nu is scumpe absolut deloc

| Đϋffγ a răspuns:

1000 de euro pe o rochita?

| Anonymus314 a răspuns:

Robotzi:

MONA: Păi… păi, stai așa, stai așa… nu mă grăbi! Păi, îmi iau jante cromate Louis Vuitton de enșpe mii de inchi și… toată, toată mă fac fashion, îmi bag implanturi…
F.O.C.A: Poate o țâță între ochi, o p*zdă-n ceafă, de ce nu?
MONA: Și, și știi ce-mi iau dragă? Nu știi, că ești proastă, vezi? Îmi iau un yacht roz din diamant, plin cu uleiuri, dragă, și creme. Ce știi tu despre creme? Și lubrifianți din lacrimi de pui de panda. Și, și… știu! Îmi schimb geanta. Îmi iau un alt yacht plin cu genți. Și un yacht cu cataloage de genți. Și un yacht cu bărbați. Da, da! Bărbați cu cataloage cu genți. Și un yacht cu… avion.

| LARAaungeoudemon explică:

1000 de euro.da deorece evenimentul are loc in Italia nu stiu ce sa ma fac eu am orchite doar de club de iesit cu prietenele nu de evenimente gigante.pana acum nu m-ammai dus cu ei dar acum trebuie pentru ca va veni o verisoara de-a mea acolo pe care nu am m-ai vazut-o de mult...nu stiu ce e de ras leyla...

| LARAaungeoudemon explică:

Scuzati ortografia dar am becul stins in sufragerielaughing

| LARAaungeoudemon explică:

Multumesc teach me how to dome chiar sunt dragute dar as dori lunga..preferabil un coral.

| RainOfColors a răspuns:

Http://www.cristallini.ro/rochii-cocktail/baby-doll Uita-te aici, sunt rochii foarte dragute, un pic cam scumpe, intr-adevar dar, in orice caz nu ating nici jumatate din bugetul tau.
Sau aici, la fel: http://www.cristallini.ro/rochii-cocktail/a-line?p=1
Sper ca te-am ajutat.

| pwp a răspuns:

1.000 euro...Cu banii astia iti poti lua un designer...
Nu te supara, dar esti penibila!

| ritza200 a răspuns:

1000 de euro pe o rochita? de unde ca vreau si eu una!
funda cred ca esti de treaba fata dupa ce portofel ai da-mi funda plz!

| LARAaungeoudemon explică:

Rainofcolours mersi tare mult! cele de seara sunt excelente acum ma uit peste ele intr-adevar pretul este mic

| LARAaungeoudemon explică (pentru pwp):

Nu te supara..pwp o rochie de seara din material bun nu o cumperi asa ieftin..crede-ma.

| LARAaungeoudemon explică:

Http://www.cristallini.ro/rochie-de-seara-17656 ce parere aveti despre aceasta? le-am aratat-o prietenelor meel dar as dori si alte pareri? ce pantofi ar merge la ea? culoarea e superba si e simpla.

| pwp a răspuns (pentru LARAaungeoudemon):

O porti o seara! Ce-ti trebuie material bun? Si care sa coste 1000 euro...

| LARAaungeoudemon explică (pentru pwp):

Pun mult pret pe haine... cele pentru evenimente restul sunt din malltongue

| pwp a răspuns (pentru LARAaungeoudemon):

Si in mall sunt rochii foarte scumpe...nu trebuie sa fie facuta de un designer cunoscut pentru a fi apreciata.

| LARAaungeoudemon explică (pentru pwp):

Dar nu am zis ca trebuie sa fie facuta de un designer eu am zis bugetul..in fine nu m acert acum pentru niste bani eu am cerut niste parerihappy

| pwp a răspuns (pentru LARAaungeoudemon):

Ok ..scuza-ma.
E un site unde trebuie sa ajuti, nu sa te iei la harta tongue

| RainOfColors a răspuns (pentru LARAaungeoudemon):

E draguta^.^

| shineeshadow a răspuns:

Pai ar merge o rochita cu o curea cu margelerochita poate sa fie uni sau ar merge si cu flori depinde daca te duci dimineata sau seara.
Pe timpul zilei ar merge o rochita putin peste ghenunchi cu o curea uni.
Iar pe timpul serii ar merge o rochie mai lunga iar pe o parte sa aiba sclipici.
accesoriile pot fi colorate daca ai o rochie uni iti poti pune niste accesorii colorate si iti poti pune mai multe bratari pe o mana.
la o rochita cu flori ar merge niste cercei mici siun lant fin.
http://www.fashionup.ro/designeri/femei/rochii.html

| radina a răspuns:

Intra pe www.rochiimiresici.ro
Gasesti foarte multe rochii pentru evenimentele speciale!

| 358ili a răspuns:

Esti bogata?

| LARAaungeoudemon explică:

358ili ce e cu intrebarea asta?

| dralexia a răspuns:

Închiriere rochii designer găsești aici: www.rentdesignerdresses.ro