| anonim_4396 a întrebat:

Bună grup, am o întrebare... In legătură cu cardul de puncte pentru Rompetrol și Mol, ce poți cumpăra cu punctele și unde aș putea face cumpărături cu acele puncte? Am înțeles că nu oriunde se poate, indiferent de răspund aș da la toți fundă, dar n-am cum, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Poti cumpara doar produse din benzinariile firmei respective. De regula se cumpara combustibil.

| QCosminQ a răspuns:

Salut. La cadul de la Mol ai o aplicatie, unde iti arata mai multe, precum cate puncte ai plus ce poti lua de punctele respective. Punctele respective le poti transforma in combustibil.