| Yocoo a întrebat:

Iarna asta merg la munte si vreau sa stiu daca se pot purta ugg-urile pe partie?

Răspuns Câştigător
| Ami08 a răspuns:

Ugg-urile ar trebui sa fie ultima pereche de papuci pusa pe lista in acest caz. Aluneci foarte usor cu ele, sunt bune cand ninge si stratul de zapada este finut asta in caz ca vrei sa te distrezi putin.

3 răspunsuri:
| CristinaCrisy a răspuns:

Nuuuuu! deoarece aluneca foarte foarte taree, daca vrei sa te alegi cu nasul rupt...

| Ahlexxa a răspuns:

Dathinking de ce nu? cred ca aluneca putinlaughing dar n'am incercat.

| Yocoo explică:

Mersi mult`!:*