| RoarA a întrebat:

Buna!???? Ieri m-am intors din Ungaria, Budapesta si mi-am cumparat o geanta LV de la magazinul din centru orasului.Ma intreb de ce preturile erau putin mai ridicate decat pe website-ul Louis Vuitton unde aceeasi geanta(Neverfull monogram MM) se gasea la 990 € in loc de 1033 €? M-am gandit la varianta ca era doar franciza si din pret se adauga comision altfel nu-mi explic.

Răspuns Câştigător
| NellieLovett a răspuns:

Deoarece acel magazin practica adaos comercial, probabil.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In orice tara normala la cap pretul in magazinele on line este mai mic decat in magazinele fizice. Doar la noi este invers.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Momentul ala cand ai cont pe TPU doar sa dai impresia ca te spargi in figuri ca iti cumperi lucruri scumpe

| xerxes1 a răspuns:

Si ce legatura are ca te-ai intors din Ungaria?
Cred ca esti doar un mort de foame care cerseste atentie.