| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Imi dati va rog niste site-uri cu ghiozdane iefine si frumoase de fete? Sau daca puteti sa imi ziceti niste magazine cu ghiozdane frumoase si ieftine din Bucuresti sector 5 sau6

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! poti gasi ghiozdane frumoase si la pret accesibil pe site-ul DPAP, ai o mulțime de variante de ales! Meriti"a doua sansa"

| BuffaloSoldier a răspuns:

EMAG este printre cel mai popular site... Dar nu te grabi. La toamna o sa vina mai multe modele