| Madagd a întrebat:

Imi poate spune cineva din Iasi unde gasesc magazinul Jumbo?
Cat mai detaliat va rog. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DANNY1004 a răspuns:

E la Iulius Mall magazinul acela.

| Madagd explică (pentru DANNY1004):

Imi poti spune mai exact unde anume te rog? Iti multumesc tare mult!

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pardon! am vrut sa-ti raspund dar vad ca esti fantoma.

| Madagd explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Iti multumesc tare mult! Nu stiam ca aici se va raspunde dupa numele sau poza pe care nu o am! Pseudonimul pe care l-am folosit e pentru nu a-mi descoperi identitatea! P.s. Multumesc pentru "bunatatea"de a ma ajuta! O seara faina, roman bun!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Madagd):

Cu pseudonimul faci ce vrei. La un clik sa te vad ai aparut -fara activitate. Pentru mine = iti ascunzi actiunile.

| Madagd explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Te-ai gandit la varianta ca unii isi fac cont astazi? Uite asta este varianta mea happy

| Madagd explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pardon ieri happy crezi ce vreiwinking