| Lili455 a întrebat:

Imi poate spune cineva un site stil wish, aliexpress! Dar sa fie in România?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Olx, okazii? laughing Emag? laughing

| TrustMeIKnow a răspuns:

Gen...aliexpress dar sa fie in RO?
Adica un website unde se aduna persoane care vand lucruri?

Ce zici tu suna bine, mi-ai dat o idee xD.

Persoanele de pe aliexpress/banggood/etc sunt un fel de companii, poti sa te gandesti ca sunt magazine din china care pentru a vinde din marfa o vand si pe internet fiindca sunt mai multi clienti (cam asta ar fi cea mai simpla explicatie).
Ce vrei tu nu exisita, persoane care sa vanda produse fabricate in Romania pe o platforma online. O idee interesanta.

| suntserios a răspuns (pentru TrustMeIKnow):

Pai eMAG cu al lui marketplace nu face același lucru?

| Zsolt15 a răspuns:

TeamDeals...seamana cu wish dar nu chiar, am comandat de la ei, e ok

| Lili455 explică (pentru Zsolt15):

Si in cat timp ajunge comanda?

| Zsolt15 a răspuns (pentru Lili455):

Nu tin minte, msxim o saptamana, dar e precizat pe site cred