| Aaaaabbbbbaaaaa a întrebat:

Buna,imi puteti spune daca știți unde imi pot vinde hainele secound hand? Am pus anunț pe olx dar pana acum nu am niciun cumpărător.Stiti daca exista posibilitatea sa le vând unui magazin secound hand? Sunt toata in stare foarte buna,purtate doar foarte putin sau chiar deloc si sunt mai toate de firma (Zara,h&M,Mijito, etc.).

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sunt tot felul de grupuri pe Facebook de acest gen, intra acolo, e mult mai mare accesul pentru ca sunt oameni strict interesati de acel aspect si ai sanse mai mari sa le dai. Scrie si tu `haine` la motorul de cautare si da-i join la alea cu mai multi membri.

3 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Eu vand haine la metru cub si tot nu iau cati bani imi doresc pe ele, deci nu merita sa le vinzi mai bine arunca-le sau dale la saraci

| Choasmakerangel a răspuns:

Fa-ti o taraba intr-o piata

| Myky_Mihaela_1998 a răspuns:

Încearcă la un second hand poate vei reusi sa le vinzi acolo