| BlackEye a întrebat:

IMi spuneti si mie:dupa ce am downloadat gta vice city am vrut sa intru in el. Si imi spune please insert disk...thinking Am auzit ca trebuie sa copiezi crakul sau nu stiu ce. Cine imi spune primeste funda si vot! Fiti mai expliciti!:*:*

Răspuns Câştigător
| Izaaaaq a răspuns:

"->>funda pls!

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Daca ai descarcat o imagine pe care ai montat-o in virtual disck, tot pe imaginea aia trebuie sa ai un folder Crack. Din folderul ala copii executabilul jocului (ex gtavc. exe) in folderul unde este instalat jocul, su suprascriere (Copy and replace, Overwrite).