| Melissa7 a întrebat:

În 2 săptămâni este ziua logodnicului meu iar eu nu știu ce să îi mai cumpăr. Este pasionat de fotbal, il și practică. Poate va ajuta să mi dați și mie niste sfaturi.Va mulțumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O pereche de adidasi de fotbal. big grin
Un tricou de la un brand sportiv gen Nike, Adidas
Un trening

| Samariteanul a răspuns:

Un tricou semnat de unul dintre jucatorii echipei preferate sau o minge cu autograf.

| Dumbi a răspuns:

Poti sa ii iei un tricou oficial al echipei preferate, si daca mai ai bani niste ghete de fotbal originale.

| iStarGaming a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...un cadou. legat de fotbal ai vrea sa ii cumperi?

| Melissa7 explică (pentru iStarGaming):

NU,nu neaparat. Mi ar placea sa fie ceva mai original, ceva la care nu se asteapta.