| sweetys a întrebat:

Bună! În București unde găsesc și eu magazine în care se vând pisete (ca să dau comanda online, nu ma încântă sa dau 5 lei pe piseta și 20 pe transport)? Dacă ar fi în sectorul 5 și mai bine.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întreabă pe la farmacii...
S-ar putea să găsesti si la chinezării (magazinele lor), ăia au de toate, chiar dacă nu au nimic de calitate.

| Mirel4412 a răspuns:

Cred ca intr-un magazin cu specializare chimica poti gasi, poate gasesti si la supermarket. Dar de ce nu poti sa iti faci unul acasa? Nu pare un dispozitiv foarte avansat tehnologic, e doar o sticla cu un tub in ea.