| GaBBiii a întrebat:

In carrefoure pot gasi Sims 2? Daca da, cat costa?

Răspuns Câştigător
| SugarStar a răspuns:

Am vazut pe un site unul costa 30 de lei si costul transportului este de 10 lei. Ai putea sa-ti iei de acolo.

6 răspunsuri:
| GaBBiii explică:

Problema e ca trebuie sa-l platesc daca il iau de pe net.

| pwp a răspuns:

Nu mereu
era un site :pyrate by si de acolo il iei pe gratis
la mine din pacatenu merge sad

| Tiberius a răspuns:

De ce nu-l iei de pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| oanecorleone a răspuns:

Pai cred ca da.Si pretul cred ca este pana in 100RON.

| TheClassicGuitar a răspuns:

Are dreptate cel de mai sus. de ce nu-l iei de pe net? mai dai si banii aiurea pe jocuri pe care le gasesti pe toate siteurile. Mai simplu da un sarci pe gugal DOWNLOAD Sims 2 tongue