| Queenofpain19999 a întrebat:

In cazul plasarii unei comenzi pe elefant.ro in care se afla o carte in limba romana care are livrarea aproximata pe 4 ianuarie si una in limba engleza care o are pe 18 ianuarie- 1 februarie, voi primi doua colete separate sau doar unul, in cea de a doua perioada mentionata? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei primi 2 colete. Eu am dat comanda de un kit si 3 carti si trebuiau sa vina in aceeasi fdata si asa au si venit. Le-am ridicat din pick-up point unde este livrarea gratis si au venit separat. Cartile erau ambalate intr-un pachet, iar kit-ul in altul.

| Queenofpain19999 explică (pentru anonim_4396):

Si fac plata separata la fiecare colet. Platesc fiecare carte separat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Queenofpain19999):

La mine au venit cele 3 carti intr-un singur colet si am platit pretul la toate cartile impreuna, iar pretul kit-ului l-am achitat separat pe alt bon.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca iti trimit 2 colete asta inseamna ca cineva trebuie sa plateasca de 2 ori taxa de livrare. Daca livrarea nu e inclusa gratis, atunci probabil ca vei primi coletul cand ambele produse vor fi disponibile in stoc.