| Aneta000poo9o a întrebat:

Buna, in legatura cu site-ul Joom.
Cum vi se pare? E un site serios? Produsele sunt ca in poze?
As vrea sa imi comand niste costume de baie si ceva compleuri.
Daca a cumparat cineva si imi poate spune parerea...

Răspuns Câştigător
| LeXiBaBy a răspuns:

Eu am comandat ca vreo 25 de comenzi de pe Joom. Toate au ajuns in decurs de 2-3 saptamani. Lucruri calitative si la fel cum arată in poza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele nu sunt chiar ieftine, si sunt cheap. din china, hainele sunt facute din materiale care nu sunt de calitate. Si marimile nici o data nu se potrivesc. Daca porti m in Romania, in china nu mai e m, e l sau xl.
Si in plus dureaza foarte mult pana primesti coletu. Mai degraba comanzi de pe amazon sau ebay de la vanzatori internationali, cu livrare gratuita, si termen de livrare mult mai mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand a aparut joom si wish prima oara, aveau preturi gen sa dau un exemplu, un costum de baie costa 1£ iar pe amazon 3-4. Nu se compara calitatea., Dar intre timp au schimbat, e aceeasi calitate proasta si au ridicat si preturile, si au ajuns ca sa aiba aceleasi preturi ca pe amazon. Dar tot au ramas cu un minus, in timp ce dai aceeasi bani, de pe amazon iti vin produse intr-o saptamana 2 maxim. iar de la ei, in 1 luna jumate 2.