| RallAlly a întrebat:

Bună! În urma unei comenzi pe SHEIN, am primit o notificare ca pachetul ar fi ajuns la centrul de sortare din Budapesta defect. Astăzi, m-am uitat și îmi spune,,shipment damaged during sorting". Dacă intru pe saitul celor de la Express One, îmi arată ca comanda este,, inbound" in Budapest Depo. A mai pățit cineva așa ceva? Dacă da, v-a mai ajuns coletul?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In mod normal, vei primi alta marfa, idetica.
Trasportorii au asigurare pentru cazuri de stricaciune.
Va trebui sa mai astepti un pic pana ce va ajunge marfa noua.

| RallAlly explică (pentru Bula):

Nu îmi apare ceva de genul ca produsul e returnat și trimis altul. Dacă intru pe saitul celor de la express one ultima notificare este aceea cu,, Inbound Budapest Depo". Și îmi arată că data estimată a livrării este in 3 Aprilie. Acum nu știu….o sa mai aștept sa văd ce se întâmplă!

| Bula a răspuns (pentru RallAlly):

Este procedura interna, deci nu se arata publicului.
Daca va sosi, verifica atent coletul si continutul, ai dreptul sa nu-l preiei daca este deteriorat!

| Lmsz a răspuns:

Daca nu o primesti pe asta, poti sa ii contactezi pe cei de la shein si iti vor da banii inapoi, dar se poate sa-ti ajunga si asta, am si eu o comanda care este in budapesta de 3 zile inca nu stiu cand ajunge, daca vrei mai multe inforamtii intra pe Facebook sunt multe grupuri cu shein acolo sunt multe fete care te pot ajuta happy

| RallAlly explică (pentru Lmsz):

Mie îmi apare pe saitul celor de la express one ultima actualizare cum ca e,, inbound in Budapest Depo". Iar la data estimată de livrare, la ei pe site apare 3 Aprilie. Acum sa vedem…tare m-aș mira sa ajungă luni având in vedere ca deja e 1 Aprilie și de ieri după-masă niciun răspuns. Sunt puțin panicată, pentru ca e o comanda de 500 de lei. Am comandat o rochie pentru un botez in mai, și multe alte lucruri care chiar eram destul de entuziasmata pentru ele. Măcar dacă ar fi ceva sa primesc banii înapoi…

| Lmsz a răspuns (pentru RallAlly):

Eu zic sa nu ti faci griji, am comandat si eu de multe ori si a venit, poate sa iti ajunga mai tarziu de termen dar eu una zic ca iti ajunge