| Fhaksjejdh a întrebat:

Bună! La ce magazin mai pot găsi înghețată Magnum cu nucă de cocos? Mulțumesc!

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam greu. Sezonul s-a cam terminat. Mai incearca prin supermarketuri.

| Fhaksjejdh explică (pentru darrio2007):

În cele în care am încercat ori nu au înghețată Magnum, ori au, dar nu cu cocos, pe mine aceea mă interesează. Am fost și vara, deci cel puțin în acest caz nu are treabă sezonul

| Violleta2022 a răspuns:

Gasesti la cele alimentare si cofetarii.

| Fhaksjejdh explică (pentru Violleta2022):

Nu am găsit și de aceea întreb.Am fost de mai multe ori

| Violleta2022 a răspuns:

Sicer, chiar imi pare rau ca nu o gasesti in zona ta, eu o gasesc la mine, la orice magazin alimentar, doar ca nu ma omor cu inghetata.

https://shop.coles.com.au/......%20coconut

| Fhaksjejdh explică (pentru Violleta2022):

Stai liniștită. Am întrebat, nu-i vorba de sezon, chiar dacă era vară și aveau Magnum, aveau multe sortimente, dar nu cu cocos, pentru mine acela e special din mai multe motive. Nu pot intra pe link-ul trimis

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fhaksjejdh):

Nu are importanta oricum sa intri pe acel link, ca-i de la magazinul de langa mine, dar asta este la vreo 20.000 km departare de Romania.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Alimentară

| Fhaksjejdh explică (pentru GraniniCuPiersica):

Nu am găsit și de aceea întreb. Am fost de mai multe ori

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fhaksjejdh):

Pai intreba-i pe ei daca aduc sau nu, ca sezonul de vara a trecut si-i posibil sa nu mai aduca, sau sa nu mai aiba pe stoc.

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Mega, Profi. În Auchan ai mai mari șanse sa gasesti fiind mai mare

| Fhaksjejdh explică (pentru laviniaaaaaaaaa):

Am fost și degeaba... Și nu numai o dată. Nu mai au Magnum cu cocos, dar o să mai încerc

| alexiulian15 a răspuns:

Bă frate poti casi înghețata la mega image sau la auchan.

| Fhaksjejdh explică (pentru alexiulian15):

Nu ne cunoaștem să ne permitem adresări gen "bă, frate". Nu am întrebat de orice înghețată, ci de una anume, dacă nu poți răspunde pe subiect, nu o mai face deloc

| alexiulian15 a răspuns (pentru Fhaksjejdh):

Te-am jignit? Sau care e treaba?