| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

ma numesc Andreea! Sunt din Bucuresti si am 11 ani.
Si se apropie Halloween-ul si am nevoie de idei pentru o petrecere acasa.
1)Ce decoratiuni sa fac sau sa cumpar?
2)Ce muzica sa pun?
3)Ce jocuri sa jucam(jocuri in grup nu jocuri video)?
4)Ce filme de groaza sa putem vedea pe calculator sau CD?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Da,ai dreptate.Cred ca Drag Me to Hell merge.The Collector,am specificat ca nu este bun pentru varsta ta pentru ca este un film din acela cu mult sange si nu cred ca vrei sa iti strice parintii petrecereahee hee. Daca tu chiar vrei de groaza incearca The Devil's Rejects,The Exorcist,Shutter, The Descent, Casa de Ceara...Bafta si o petrecere frumoasa!

2 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Decoratiuni :
Http://www.calificativ.ro/Decoratiuni_de_Halloween-su827.html

http://www.calificativ.ro/......16338.html

http://cameliaminisan.blogspot.com/......ntoma.html

http://cameliaminisan.blogspot.com/......toare.html

http://cameliaminisan.blogspot.com/......erdea.html
Daca ai de gand sa cumperi gasesti atunci in magazine ce iti place,muzica,avand calculator si net o alegi atunci in functie de ce ii place fiecaruia,la jocuri nu prea am idei in afara de carti, iar la filme de groaza drag Me to Hell si The Collector(care nu prea este indicat la varsta ta) iar eu iti sugerez mai de graba o comedie gen Singur Acasa, The Pacifier s.a.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru AndreiGabi):

De Halloween nu poti vedea filme de comedie! si eu am vazut cele mai de groaza filme si nici macar o data n-am avut cosmaruri!

| AndreiGabi a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Da,ai dreptate.Cred ca Drag Me to Hell merge.The Collector,am specificat ca nu este bun pentru varsta ta pentru ca este un film din acela cu mult sange si nu cred ca vrei sa iti strice parintii petrecereahee hee. Daca tu chiar vrei de groaza incearca The Devil's Rejects,The Exorcist,Shutter, The Descent, Casa de Ceara...Bafta si o petrecere frumoasa!