| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Mă poate ajuta cineva cu un SH din Brăila unde poți găsi lucruri cu adevărat frumoase? Unde am căutat eu nu am găsit mai nimic. Nu e problema banilor, fac asta mai mult din plăcere și curiozitate.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Parerea mea este sa lasi SH-urile si sa mergi prin magazinele din mall de ex cele care au reduceri si preturi mici parca outlet le zice, vei gasi destule haine la preturi accesibile.
Ai zis ca banii nu-s o problema dar preferi sh, ce e asta e ca si cum iti permiti bentley dar cumperi o dacie tongue

| daniela1107 a răspuns (pentru Simpatic):

Vreau să îmi deschid canal de yt in care sa prezint haine Sh pentru inceput

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce vrei să cumperi neapărat de la SH? De la un magazin normal de ce nu?

| daniela1107 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa îmi fac un canal de yt unde prezint numai haine din SH, am auzit că poți găsi comori dacă știi unde să cauți

| Simpatic a răspuns (pentru daniela1107):

Si eu auzisem ca sunt SH in care poti gasi haine originale dar eu cred ca e un mit asta, sau daca se primesc branduri ele se dau ca painea calda pe pilarie. prin haine branduri ma refer la cele cunoscute dar care au fost refuzate ca loturi din fabrica pentru mici imperfectiuni
daca s-ar gasi mi-as lua 100 de treninguri nike odata dar nu stiu cat e de adevarat