| Pinklife98 a întrebat:

Buna! Ma poate ajuta cineva,va rog mult? Am plasat o comanda pe SHANE,trebuia sa ajunga pana ieri, aseara am dat urmarire colet si am vazut ca a fost refuzat si retrimis catre fabrica de sortare.Am verifica iar datele de livrare si am observat ca nu am pus strada si numarul ci doar numele orasului si codul postal.Am incercat sa iau legatura cu ei dar nu gasesc un chat live pentru a le spune exact ce s-a intamplat.Nu stiu ce sa fac sper macar sa-mi recuperez banii.Va rog mult daca stiti ce este de facut ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu imediat ce ajunge in depozit. Va trebui sa iei legatura cu ei si sa le trimiti IBAN-ul in care sa-ti vireze banii. In mod normal (nu stiu de unde-i magazinul!) daca era un magazin romanesc trebuia sa te contacteze telefonic si sa te intrebe ce faci. Tu ai cumparat online si ei nu stiu decat ca ai cumparat cu cardul dar nu le apare IBAN-ul si nu-ti pot vira banii.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

@Claudiu Nu stiu ce varsta ai dar esti complet needucat! De ce trebuie sa jignesti? De dialog civilizat ai auzit? Ca nu-ti convine tie raspunsul e treaba ta. Eu nu te-am intrebat nimic.

| CIaudiu a răspuns:

O sa-ti primesti banii inapoi imediat ce comanda le ajunge in depozit.

| Pinklife98 explică (pentru CIaudiu):

Multumesc mult????????

| Pinklife98 explică (pentru Salontanul):

Exact! Deja comanda mea a ajuns la expeditor iar banii încă nu au intrat fiind ca trebuie sa le las iban-ul.Am dat iar un email in care am spus asta, iar acum astept raspuns. Multumesc frumos!

| Salontanul a răspuns (pentru Pinklife98):

Multumesc si eu ca mi-ai confirmat faptul ca trebuie sa le trimiti IBAN-ul. Am avut o discutie contradictorie cu Claudiu dar i-a fost sters raspunsul obraznic.

| Pinklife98 explică (pentru Salontanul):

Într-adevar ai avut dreptate cu ceea ce ai spus. Felicitari!?

| Salontanul a răspuns (pentru Pinklife98):

Multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru Pinklife98):

Nu imediat ce ajunge in depozit. Va trebui sa iei legatura cu ei si sa le trimiti IBAN-ul in care sa-ti vireze banii. In mod normal (nu stiu de unde-i magazinul!) daca era un magazin romanesc trebuia sa te contacteze telefonic si sa te intrebe ce faci. Tu ai cumparat online si ei nu stiu decat ca ai cumparat cu cardul dar nu le apare IBAN-ul si nu-ti pot vira banii.

| literallythesamebruh a răspuns:

Încearcă să îi contactezi prin email, sigur îți vor răspunde.

| Pinklife98 explică (pentru literallythesamebruh):

Le-am scris si acolo dar inca nu au raspuns.Astept sa vad ce se intampla.Multumesc frumos!