| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine pls... mi s-a blocat cartela de memorie adica cardu si imi cere o parolaa. dar nu stiu ce parola pentru ca eu nu am bagat nicio parola sadastept un raspuns

2 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Du'te la agentia orange, cosmote sau vodafone(depinde din ce retea esti), si spune-le ce s-a intamplat... ei o sa te ajute, o sa-ti dea un cod care trebuie sa-l pui acolo.Si mie mi s-a intamplat si am facut asta... sper sa fie de folosbatting eyelashes

| coosmin24 a răspuns:

Acest cod este codu de siguranta. poate este activat.cand vrei sa formatezi cardu iti cere codu de siguranta.incearca sa formatezi cardu din telefon sau din pc.