| andulovecrazy a întrebat:

Buna membrii TPU. Vreau sa imi iau un telefon Samsung S3370. Tine mult bateria? Dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| yomanu a răspuns:

Uite aici un review : http://www.youtube.com/watch?v=dz4qXxduo1g&feature=player_embedded
sora mea are acest telefon si o tine 3 zile bateria...

4 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Daca asculti muzica si te joci toata ziua atunci tine o zi bateria

| Mara a răspuns:

Dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu meam kumparat telefon Samsung, nu tine foarte mult bateria cam o zi.

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Eu am un telefon Samsung dar nu este S3370, oricum nu este bun de nimic pentru ca bateria nu tine mai mult de 2 zile daca vrei un tel cu adevarat bun iti recomand un Nokia!