| Oliviaolivi a întrebat:

Buna,mi-am dat si eu o comanda de adidași de pe un site,stiam ca nu sunt originali, însă am zis ca e un site de încredere.
Acum vreau sa imi sterg comanda si nu ma lasa. Și nu gasesc nici opțiunea de ștergere.
Comanda arata ca e in așteptate si nu au nici un număr de telefon pentru a-i contacta, doar o adresa de email de importanta.
Acum nu stiu ce sa fac. Nu vreau sa ma trezesc cu comanda care mi s-a pus odată un nr de identificare pe ea si astazi am facut ceva si am pus alt număr de identificare pe aceeași comanda. Și îmi apăreau ca si cand ar fi 2.
Ce sa fac? Ma ajutati, va rog, sunt disperată si mama sigur o sa fie supărată când află că site-ul nu e sigursad

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Despre ce site este vorba?

| Oliviaolivi explică (pentru Ronnix):

Pot da numele aici?
Păi se numeste adidași romania.ro sau ceva de genul au sigla cu tricolorul țării
Chiar nu stiu ce sa fac, mai ales ca am 2 numere de identificare pe acelasi colet, sper sa nu vina 2 comenzi... Și în plus scrie la status Ca e in așteptate comanda, îmi e frică să nu îmi iau țeapă si sa dau banii

| Ronnix a răspuns:

Iti sugerez sa nu mai folosesti NICIODATA respectivul site pentru cumparaturi, intrucat nu beneficiaza de nicio securitate, iar datele tale ar putea fi furate cu usurinta. Creatorul site-ului specifica urmatoarele, la fiecare produs, "-TOATE POZELE SUNT REALE SI SUNT FACUTE DE FOTOGRAFII NOSTRI PENTRU A VA OFERI CELE MAI BUNE INFORMATII ASUPRA PRODUSELOR PE CARE VI LE OFERIM". (ceea ce este o minciuna, fiindca toate pozele de pe site exista deja pe diverse site-uri de multa vreme.)

| Oliviaolivi explică (pentru Ronnix):

Și ce as putea să fac? Nu pot sa sterg comanda si nici sa sterg contulcrying((((((((

| Oliviaolivi explică (pentru Ronnix):

Ajuta-ma te rog, Nu stiu ce sa facsad

| Oliviaolivi explică (pentru Ronnix):

Nu stiu ce sa fac, ajutaaa-macrying(((

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu acestia prin email daca nu cand vine comandas ii dai retur pe loc.

| Oliviaolivi explică (pentru MihaiNicu23):

Oare crezi ca o sa mai vina, dacă site-ul nu este bun? ajuta-maaasad