| Lawi a întrebat:

Mi-am luat de curand o pereche de Converse albi tip bascheti si insigna/marca aceea converse (cercul respectiv) nu imi e pusa pe partea stanga si dreapta asa incat sa se vada tot timpul,nu stiu daca m-ati inteles. Dar cercurile sunt puse pe partile care se ating ale tenisilor, stiti...si eu am vazut poze in care erau pe partile unde nu se atingeau si se vedeau tot timpul...se poate sa fie in ambele parti? Sau sunt contrafacuti ceva? ..va ro sa-mi raspundeti repede.

Răspuns Câştigător
| JessJessie a răspuns:

Nu stiu ce stii tu despre Converse, insa la All star eticheta Converse la tenisi este spre interior la ambii.

| Lawi explică (pentru JessJessie):

Chiar nu stiam...mersi ca mi-ai zis happy Deci sunt adevarati, nu fake, ma bucur happy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici cateva poze in care iti arata diferenta intre original si fake!
http://youtu.be/x9_OVLD9G28
Cele cu pastila rosie sunt OK!

| iianonimusii a răspuns:

Ar trebui sa aiba steluta in interior. Sunt ok.winking