| Aron01 a întrebat:

Mi-am pierdut castile de la telefon (HTC U Ultra) si m-am uitat pe site-ul HTC.com si le-am gasit, da' problema e ca nu stiu de unde comand ca nu vad nicaieri,, adauga in cos" sau ceva asemenator. Ma puteti ajuta voi?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste alte casti de la alte telefoane.
Aproape toate sunt compatibile intre ele, mai ales daca au jack de 3.5 mm.
Poti folosi si casti fara fir, cu bluetooth.

Mergi la o caserie de retea de telefonie sau service, in majoritatea lor gasesti si casti, iti spun ei care sunt compatibili.

| Aron01 explică (pentru Bula):

Castile de la HTC U Ultra nu au jack, au usb de tip C, asta e problema. Iar despre castile Bluetooth... bateria are doar 3000 mAh. Ecranul e de 5.7 inch si mai are inca un ecran secunar... Stii niste casti Bluetooth bune?

| Bula a răspuns (pentru Aron01):

Cauta casti bluetooth pe EMAG, sunt multe modele.

| Aron01 explică (pentru Bula):

Ok.

| ArmywCode a răspuns:

Cauta un distributor din Romania

| Aron01 explică (pentru ArmywCode):

Pai si unde caut? M-am uitat pe internet si n-am gasit nimic...

| ArmywCode a răspuns (pentru Aron01):

Scrii si tu pe google casti HTC U Ultra

| Aron01 explică (pentru ArmywCode):

Pai tu ce crezi ca am facut inainte de a pune intrebarea pe TPU?