| Ririru a întrebat:

Nu am stiut exact la ce categorie sa pun aceasta intrebare. Am aplicat acum doua saptamani pentru un card avantaj la CreditEuropebank, toate bune si frumoase, mi-au dat cardul si mi au spus sa astept cateva zile ca sa vad ce suma imi baga pe el. Ieri cand am fost la banca pentru ca tot verificam cardul si aveam 0 lei pe el, mi s a spus ca cererea de credit a fost respinsa de catre Anaf si fara alte detalii mi-au luat si cardul. Acum intrebarea mea este, de ce nu mi s a aprobat creditul? Mentionez ca astazi implinesc 4 luni la actualul loc de munca( minim 3 stiu ca e ca sa se acorde cardul) si ca mai am pe cartea de munca un an si ceva in munca dar am lucrat part time. Am 21 de ani. Ma gandesc ca poate stie cineva care are sau lucreaza in domeniu happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea ca la unul din locurile de munca sa nu fi fost platite impozitul si contributiile sociale. Ar trebui mers la cea mai apropiata sectie ANAF sa vezi despre ce-i vorba. Poti afla si online daca te-ai inregistrat in prealabil la ei: http://cyd.ro/vrei-sa-afli-ce-datorii-ai-la-fisc-acum-poti-afla-online/