| 123456Anonim123456 a întrebat:

Buna,nu stiti cumva un site unde se fac adidasi(toate felurile) la comanda, adica si modelul sa fie facut la comanda si numarul.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nuti face nimeni pantofi de sport la comanda, nici modele nici nr.Is destule firme, is destui pantofi pe piata sa vina careva cu bussinesu asta, nu ca nu ar putea dar nu face bani, deci nu se incurca nimeni cu asa ceva.Cel putin eu nu am auzit.Se pare ca nici service-uri de reparat nu prea mai sunt cum erau odata. Daca sau rupt, stricat ii arunci cumperi altii, e mai simplu si mai ieftin asa.

| Varga_Cristi_2002 a răspuns:

Adidas.com găsești ce pantofi vrei garantat!