| SPGHD a întrebat:

Bună, nu stiu daca am ales secțiunea corecta.Am o întrebare legată de CEL.RO,sunt curios dacă acest site este ok deoarece am auzit multe zvonuri că aceștia trimit produsul stricat sau chiar nu îl trimit, este adevărat?

Răspuns Câştigător
| Kindal38 a răspuns:

Salut! Eu am comandat de la ei niste periferice si au venit fara nici un fel de problemă: zgarieturi, stricate etc. Dar in schimb a venit cam tarziu peste vreo o saptamana dar e ok.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

La orice produs e sansa sa se intample. Daca e cazul, faci retur in 14 zile si primesti altul sau banii inapoi.