| bogdan13513513 a întrebat:

Ofer funda rapid....am achiziționat un procesor de la AMD vishera fx-8350 4.0 ghz frecvență turbo 4, 2 ghz vreau niste păreri și să îmi spuneți... profesorul vine in cutie cu un abtipild pe care scrie AMD ce fac îl lipesc pe procesor sau unde se lipește?

Răspuns Câştigător
| IIIshaneIII a răspuns:

Ala se lipeste pe carcasa copchile ca sa te lauzi si tu la prieteni ca ai AMD fx in pc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum se baga si un profesor in cutie?

| Goete a răspuns:

Cu ABTIPILDUL lipeste PROFESORUL pe coltul strazii tale, sa vada lumea ca ai ABTIPILD.
Eu unul nu as da bani pe procesorul asta... si ce vei face cu el daca ABTIPILDUL e deja o necunoscuta pentru tine?

| Ineys a răspuns:

Daca ai un profesor in cutie returneaza produsul cat de repede poti. Poti fi acuzat de rapire. Daca in schimb e un procesor, pune abtibildul unde vrei, dar nu in frunte, te vor ataca inamicii de la Intel.