| Liv00 a întrebat:

Pentru cei care locuiți în Timișoara sau în împrejurimi: știți cumva dacă există vreun magazin de unde se pot achiziționa mănuși de damă de diferite tipuri și materiale(piele, dantelă etc)? Internetul este plin, bineînțeles, de așa ceva, dar problema la un astfel de accesoriu este că pentru a alege mărimea potrivită, probarea e necesară.

1 răspuns:
| Justme1997 a răspuns:

Mănuși de piele am vazut la Lidl (nu sunt acum), târguri Paște / Crăciun si la Modex in centru ( am vazut acum un an, nu stiy dava sunt acum). Mănuși de dantela posibil sa fie la Meli Melo