| anonim_4396 a întrebat:

Buna,pentru cine a mai comandat de pe wish,am primit o recomandata de la un colet extern de pe wish,cand am fost sa ridic un domn mi-a zis ca trebuie sa tiparesc o hartie de pe contul meu de wish, problema este ca nu am gasit nimic pe cont plus ca nici nu am primit vreo notificare de la wish, stie cineva unde pot sa gasesc hartie aia sa pot sa imi ridic produsul?

Răspuns Câştigător
| monster62 a răspuns:

Nu trebuie sa tiparesti nimic, doar sa ii arati mailul de confirmare comanda de pe email de la wish. ca de fiecare data cand comanzi ceva de pe wish, iti trimite un email cu confirmarea comenzii. i-l arati si iti iei produsul. nu are ce sa iti faca daca ii arati email-ul. doar nu o fi sa iti tina produsul cu forta happy. bafta in a-ti lua produsul.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cap ai, mai trebuie sa il si folosesti. Era suficient sa ii arati pe telefon in aplicatia Wish cit ai platit pe produs...