| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 saptamani am o nunta iar mireasa are pretentia sa ne luam rochi sirena pe culoarea lila mai exact laughing) Vreau oferte...adica un pret avantajos sun 100lei, ma ajutati? si unde pot gasi? MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Pe la nuntile la care am fost, mireasa cu mirele achizitionau rochiile domnisoarelor de onoare. Daca chiar vrea o anumita rochie, bate-i apropo sa s oata si ea bani

| TotulAÎnceputPe28 a răspuns (pentru RaduMihaiRadu):

Normal asa ar fi trebuit sa fie, poate nu adeau toata suna dar macar 50% ar fi trebui oferi, macar pentru pretentii

| DianaTPU a răspuns:

In Bucuresti gasesti in IDM, de pe net am luat de pe Wildfashion. Nu sunt chiar cele mai buna materiale dar sunt ieftine. http://www.wildfashion.ro/rochii-de-nunta-si-botez?dir=asc&order=price