| Roboicmind a întrebat:

Buna, poate sa imi spuna cineva cum anulez o comanda plasata pe elefant.ro?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ii suni, cu mail-ul nu stii daca il vad sau nu sau poate il vad prea tarziu,

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i problema. Daca nu poti sa-i contactezi telefonic, le scrii pe Facebook sau e-mail. In final ai dreptul sa refuzi, fara explicatii, o comanda, la primire sau in 15 zile.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2EZPx4m

| Violleta2022 a răspuns:

II contactezi telefon cu numraul de comanda si le spui ca doresti sa anulezi comanda.

| Aihao19 a răspuns:

Poti sa ii suni la numarul de contact si sa le spui ca vrei sa anulezi comanda sau sa le trimiti mail si sa le spui acelasi lucru.

| alexfab33 a răspuns:

Suna ca sa ii avertizezi la timp