| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! Am si eu o intrebare, stie cineva daca la sephora se pot schimba produsele, am cumparat un fond de ten pentru ton galben eu avand ton roz si am observat asta cand am ajuns acasa, l am probat pe mana in magazin si mi s-a parut bun insa cand am ajuns acasa si l am pus pe fata eram galbena, asa ca, stie cineva daca pot sa il dau inapoi in cel mai scurt timp si sa iau alta nuanta? Va rog, imi trebuie un raspuns cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca produsul a fost desigilat si folosit, nu se mai pot returna!
Un produs se poate returna sau schimba, DOAR daca are sigiliul intact.

1 răspuns:
| tedi12345678 a răspuns:

Daca l-ai desfacut nu il mai poti returna. daca era sigilat il puteai returna cu bonul