| Marioforever22 a întrebat:

problema mea este urmatoarea:
-recent mi-am atasat cardul la contul meu paypal, dar de exemplu, eu daca, bag bani pe card, ei nu intra in paypal automat, nu?, adica de pe card paypal-ul sa mi ia fara voia mea.
- A doua problema este ca daca eu cumpar ceva de pe ebay si in paypal nu am destui bani, paypalu imi ia automat bani de pe card? pentru asta are ceva comision?, dar daca eu bag bani pe card si din card ii retrag in paypal ce comision este? ( este vorba despre 100 lei)

Explicati-mi mai pe intelesul meu cum functioneaza cu comisioane cu tot. Dau funda la un raspuns cat mai apropiat cerintelor mele de a ma informa. Multumesc

6 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Sper ca nu pentru ptc

| Marioforever22 explică (pentru Ax3LdeV):

Nu folosesc pentru PTC, doresc sa cumpar ceva de pe eBay si am auzit ca e mai sigur cu paypal. PTC este o pierdere de vreme.

| Ax3LdeV a răspuns:

scuze ca ma abat de la subiect da transportul cat te costa pana in Romania?

| Marioforever22 explică (pentru Ax3LdeV):

Maxim 10 Euro

| Marioforever22 explică (pentru Ax3LdeV):

Aproximativ 10 euro prin DHL--->Posta Romana

| Zombiezies a răspuns:

Ai putea sa citesti Termeni si Conditii Paypal cand dai accept la toate chestile; ex. citesti un contract cand il inchei.