| Andreeauta a întrebat:

Buna seara! Am dat O comanda la elefant ieri si am ales sa o primesc la posta. Cand am primit mail ca s-a înregistrat comanda scria ca timpul estimat de livrare este azi. Trebuie sa astept sa ma sune cineva sau pot sa ma duc maine la posta si sa intreb daca a ajuns?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sa ma duc Maine la posta si sa intreb daca a ajuns?"

corect sau trogi cu ochiul in cutia poștală să găsești un aviz

| Andreeauta explică (pentru sierra1):

Multumesc de raspuns! O sa gasesc aviz chiar daca pachetul nu vine la posta din localitatea mea? Pe site-ul elefant nu am gasit posta mea asa ca am pus posta din oraș si o sa l iau de acolo

| RalucaRalu2 a răspuns:

Bună. Mai bine du-te maine si verifica, pentru a fi sigură.

| RalucaRalu2 a răspuns:

Bună! Mai bine du-te maine si verifica, ca să fii sigură!

| Alice270246 a răspuns:

Da, ar trebui să te duci mâine să verifici. Nu sunt sigură că te vor suna. Ca să fie totul bine, îți recomand să te duci.
______________________
Dacă răspunsul meu te-a ajutat, sau ți-a plăcut, apasă pe fundă pentru a marca acest lucru.