| sorinel22 a întrebat:

Buna seara as dori sa achizitionez un laptop in rate pe firma si anume firma. Srl nu stiti unde se pot achizitiona deoarece la altex nu se poate imi puteti spune unde as putea achixitiona un laptop pe firma?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa nu poti? iti faci un card de credit acceptat de altex (ai vreo 12 optiuni parca)

| mihai69 a răspuns:

Cum să nu vândă pe firmă?!? ai fost la magazin și te-au refuzat? Ar fi culmea!
Oricum, orice magazin poate vinde și către firme, nu doar la persoane fizice.

| CristianCRS a răspuns:

Din ce stiu mai mult ca sigur la METRO se poate asa ceva.