| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa imi cumpar acest telefon dar nu prea am auzit de acest magazin online rugamintea mea ar fi daca ati cumparat sa imi spuneti daca sunt seriosi? >link ul > http://mobiletrend.ro/telefoane/1524-samsung-galaxy-s2-p lus-8gb-i9105-blue.html?utm_source=price-ro /

4 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Cumpara de la magazine de unde stii sigur ca poti beneficia de o garantie valabila, precum http://bit.ly/1rW6TR8

| claudia511 a răspuns:

Cauta-ti acelasi model pe e-mag pentru siguranta ta, aia sunt seriosi, am luat multe produse de la ei.

| anonim_4396 explică (pentru claudia511):

Stiu de eMAG dar e o diferenta maricica de pret, de asta am pus intrebarea asta.

| dadine a răspuns:

Http://www.price.ro/......706339.htm
ca sa-ti faci o idee, eu mi-am mai luat produse de pe kauf.ro si au tot asa reduceri, plata rambus sau cu cardul. e mag e scump, au adaos comercial destul de mare. cand vrei ceva cauta prin site-uri de preturi gen price.ro sau compara.ro. sunt destul de eficiente;)