| AndreiAron656 a întrebat:

Bună seara, aveți idee când este următorul BlackFriday la Altex? Sau cand este "mărețul BlackFriday" din fiecare an? Stiu ca era toamna dar nu stiu in ce perioada, ca am de cumparat niste lucruri si vreau sa stiu cand e BlackFriday ca sa stiu daca merita sa astept pana la el. (ştiu ca de obicei scumpesc obiectele si dupa le baga la reducere dar nu conteaza asta)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GanduriDeCafea a răspuns:

Black Friday este pe 23 octombrie in acest an.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Altex nu e niciodată
Singurii care chiar fac asta sunt eMag

| teo530 a răspuns:

În fiecare an este în octombrie.

| ACTH a răspuns:

Alt fraier care musca vrajelile astora. Misto sa dai de prosti asa usor. Prosti sunt multi, important e sa-i gasesti.

| AndreiAron656 explică (pentru ACTH):

Obiectul meu costa 400lei
De BlackFriday il face de vreo 450-500lei si il ieftinește la 250-300lei și ies in castig. Le stiu smecheriile

| Paeki a răspuns:

Dacă nu mă înșel, prin octombrie