| florea2565 a întrebat:

Azi am comandat ceva de pe Gomez si am ales plata cu cardul, am dat finalizare comanda si am primit numarul comenzii si abia apoi m-a pus sa introduc datele cardului, dar am iesit de pe pagina fara sa introduc nimic.
Asta inseamna ca voi primi coamanda si va trebui platita la livrare sau s-a anulat comanda?

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Dacă nu ai primit nici un mesaj sau email de confirmare comandă înseamnă că comanda nu a fost validată și confirmată de tine.