| uncharted3 a întrebat:

Ce fel de card imi trebuie pentru a cumpara ceva din Anglia, si care este varsta minima pentru a detine un astfel de card?

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Iti trebuie un card Visa sau Mastercard; varsta minima nu stiu sigur, parca 18 ani. Daca vrei neaparat sa faci cumparaturi roaga pe cineva care are un astfel de card sa cumpere si tu ii dai inapoi bani cash.

1 răspuns:
| andrei885994949 a răspuns:

Iti trebuie un card iternational 18 ani varsta minima si ca act ca sa poti sa ti-l faci este buletinul actele castei etc! Visa sau Mastercard