| Mogaciprian85 a întrebat:

Bună seara
Chiar nu înțeleg un singur lucru la anumite persoane cum ar fi ca lucrezi cu clienții în ziua de azi și vi cu marfa cu paleti și nu se feresc sau nu știu cum sa fac sa audă anumiți clienți se baga în fata ta pur și simplu chiar azi am pățit eu pe pielea mea mai rău cum conduci o mașină ca și șofer nu știu ce sa ma mai fac dă-ți vă rog frumos o idee buna. O seara frumoasa în continuare.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doua semne de punctuatie, la un paragraf intreg.
Si te ingrijoreaza pericolul altora straight face

| Sbsbsb2001 a răspuns:

Esti ala de la stiri? laughing)
Pai asa sunt unele persoane, neatente sau arogante, te vad ca pe un scalv cel mai posibil. Nu ai ce sa faci, evita cat mai mult.

| ALGator a răspuns:

E datoria șefului să vă instruiască. Cere-i lui părerea.

| Bondarel99 a răspuns:

Sa stii ca nu avem pretentii la cratime sau mai stiu eu ce, dar macar un punct, o virgula acolo...
Nu de alta, dar nu intelegem si e greu de urmarit un astfel de text. Daca tu intelegi, nu inseamna ca ceilalti isi vor da seama ce ai vrut tu sa spui acolo. Si pe viitor sper sa tii seama de lucrul asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles o iota din ce scrii... poate te straduiesti sa re-editezi!