| Anemona2020 a întrebat:

Buna seara.
Cine stie ce se poarta anul asta?
Un site ceva...

5 răspunsuri:
| 1Marinn1111 a răspuns:

Ce se poartă la ce te referi, haine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culorile pamantii in general dar stilul e ceva unic care te caracterizeaza si nu ar trebui schimbat dupa "ce e la moda" sau "ce se poarta". Nu incerca sa fii o drona conformista care umple buzunarele marilor companii mass market(cele de fashion). Totusi stilul tau personal trebuie adaptat si anului in care te aflii si a tendintelor. Pe scurt : urmareste tendintele dar doar pe cele care iti plac nu pe cele pe care le poarta toata lumea

| Andrei095gmr a răspuns:

Kedoo,dehaine,urban store daca esti baiat, gasesti haine bune
xxnx pentru fete, se intelege de la sine ca gasesti ceea ce iti trebuie

| GdX a răspuns:

Ce s-a purtat si pana acum. Lasa prostiile cu fashionul.

| HerculePoirot a răspuns:

Haine...cum s-au purtat si anul trecut...