| Crisipopescu a întrebat:

Buna seara! De unde as putea sa cumpar o pereche de ochelari de protecție buni și la un preț accesibil?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ochelarii de protectie se vand la magazinele /depozitele de echipamente de protectia muncii, dar se gasesc si la magazinele de materiale de constructii.

| Brizbriz a răspuns:

Protectie la ce?
pentru ca variaza de la praf, protectie solara, inot, ski, mers pe bicicleta, trotineta, motoreta, etc.

eu de ex. vreau sa imi iau ceva de genul asta:
https://www.emag.ro/......D9Z4YHMBM/
pentru trotineta, ca imi intra praf sau musculite in ochi, cand merg cu ceva viteza