| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara! Doresc sa comand un hanorac de la Brandul Porc. Intrebarile mele sunt in cât timp vine comanda și ce înseamnă ca plătesc cu card online Mobilpay? Sunt din București.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mobilpay este un programel care asigura securitatea tranzactiilor cu cardul.

| Adinutzzaa a răspuns (pentru Salontanul):

E valabil pentru orice card? Eu am ING de exemplu

| Salontanul a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Da! Fiecare magazin are asemenea solutii pentru facilitarea procedurilor de plata offline, online si de pe mobil. N-are legatura cu cardul in sine ci cu magazinul.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Fiind din Bucuresti probabil in maxim 24 ore.

| Invictusman a răspuns:

Poți plăti curierul cu bani Cash, ți-l aduce la domiciliu, cam în 3-4 zile depinde.

| VanillaQ a răspuns:

Vine destul de repede, pana in Nord Vestul tarii a venit in 2 zile.

| Adinutzzaa a răspuns (pentru VanillaQ):

Dacă l-as comanda acum este vreo șansa sa vina pana vineri? Sau chiar joi?

| VanillaQ a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Vineri e posibil sa vina