| NechiforDaniela a întrebat:

Buna seara,
Doresc sa inchei un parteneriat intre firma mea si Glovo? Va rog sa imi spuneti cum se procedeaza.
Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ia legatura cu conducerea Glovo si, daca va intelegeti, veti incheia un acord de parteneriat.

| sierra1 a răspuns:

Ai vreun parc (imens) de mijloace de transport sau sute de potențiali și viitori angajați pentru ei?

Dacă nu, nu faci nici un "parteneriat" ci simplu, te angajezi și tu

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Glovo si discuta problema.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al Glovo si iti vor da ei un formular de contract deja tipizat, pe care il completezi cu datele firmei tale, il semnezi atat tu cand si reprezentantul Glovo si gata partneriatul.