| FloreaCezar a întrebat:

Buna seara,
Stie cineva ce se poate face cu un voucher valoric de la e-pin? L-am primit in urma unei tranzactii de la un aparat si nu am idee cum si unde poate fi folosit.

Răspuns Câştigător
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Habar nu am, te poți adresa lor și să-i întrebi poate îți oferă ceva în loc.

2 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Http://www.epin.ro/mobile/index.html
Cred că asta e ceea ce cauți.

| FloreaCezar explică (pentru RazvanLegendaVie):

Am gasit și eu site-ul lor, ma gandeam daca poate fi refolosit la acelasi tonomat sau ceva, încărcarea cartelei nu prea m-ar ajuta cu nimic, eu fiind pe abonament.

| RazvanLegendaVie a răspuns (pentru FloreaCezar):

Habar nu am, te poți adresa lor și să-i întrebi poate îți oferă ceva în loc.